Lista aktualności Lista aktualności

Konkurs plastyczny pt. "Jesień w lesie" został rozstrzygnięty.

Jest nam niezmiernie miło ogłosić zwycięzców konkursu plastycznego pt." Jesień w lesie ". Wyłonienie laureatów spośród nadesłanych 495 prac było nie lada wyczynem.

Nadleśniczy Nadleśnictwa Gryfice powołał Komisje Konkursową, która wybrała laureatów konkursu:

Kategoria wiekowa – Przedszkole:

I miejsce -  Michalina Czapiewska  Przedszkole nr 2 w Gryficach

I miejsce-  Szymon Mickiewicz Szkoła Podstawowa z Oddziałami intergracyjnymi w Mrzeżynie

 

II miejsce – Adam Wyczkowski  Przedszkole nr 2 w Gryficach

II miejsce – Hanna  Bogucka  Szkoła Podstawowa w Górzycy -Oddział Przedszkolny

 

III miejsce – Julia Bednarz Przedszkole nr 2 w Gryficach

III miejsce – Klara Kowalczuk Przedszkole nr 2 w Gryficach

 

Wyróżnienia:

1. Gabriela Stołecka -Przedszkole nr 2 w Gryficach

2. Tymon Starzyński- Przedszkole nr 2 w Gryficach

3. Hanna Dukiewicz - Przedszkole nr 2  w Gryficach

4. Alan Mielaniec-Przedszkole nr 2 w Gryficach

5. Lena Sać - Przedszkole nr 2 w Gryficach

6. Zosia Borek - Szkoła Podstwaowa im. Eugeniusza Tworka w Dargosławiu

7. Alicja Zientek- Szkola Podstwaowa z Oddziałami Integracyjnymi w Mrzeżynie

8. Vladyslava Honchar-Zespół Szkól Publicznych w Karnicach

9. Aleksandra Słodzińska- Przedszkole Publiczne z Oddziałami Integracyjnymi w Trzebiatowie

 

Kategoria wiekowa - Szkoła Podstawowa I-III

I  miejsce -  Agata Wyczkowska - Szkoła Podstawowa nr 4 w Gryficach

I  miejsce -  Justyna Sierocińska -Szkoła Podstawowa nr 1 im. Jana Kochanowskiego w Trzebiatowie

 

II miejsce -  Antonina Janczewska- Szkoła Podstawowa nr 3 w Gryficach

II miejsce -  Emilia Kurdysiak- Szkoła Podstawowa im. Eugeniusza Tworka w Dargosławiu

 

III miejsce- Emilia Batorowicz -Zespól Szkół im Jana Pawła II w Pobierowie

III miejsce- Jakub Groblewicz - Szkoła Podstawowa nr 1 im. Jana Kochanowskiego w Trzebiatowie

 

Wyróżnienia:

1. Martyna Jędras - Szkoła podstawowa nr 4 w Gryficach

2. Aleksandra Krajewska- Szkoła Podstawowa nr 3 w Gryficach

3. Mikołaj Ropelewski- szkoła Podstawowa nr 3 w Gryficach

4. Zuzanna Kalikiewicz - Szkoła Podstawowa nr 3 w Gryficach

5. Kornelia Fluderska- Szkoła Podstawowa nr 3 w Gryficach

6. Alan Czeszek- Szkoła Podstawowa nr 3 w Gryficach

7. Julian Znamirowski- Szkoła Podstawowa w Górzycy

8. Lena Klucznik - Szkoła podstawowa w Mrzeżynie

9. Julia Budzelewska - Szkoła Podstawowa nr 4 w Gryficach

10. Szymon Polanowski- Szkoła Podstawowa nr 4 w Gryficach

11. Maria Markowicz - Szkoła Podstawowa nr 4 w Gryficach

12. Anna Wawerska - Szkoła Katolicka w Pobierowie

13. Hanna Sucharska - Zespół Szkół im. Jana Pawła II w Pobierowie

14. Wojtek Burak - Szkoła Podstawowa w Trzebiatowie

15. Julian Łacisz - Szkoła Podstwaowa nr 4 w Gryficach

16. Tobiasz Cebulski- Szkoła Podstawowa nr 4 w Gryficach

17. Ola Sikorska - Szkoła podstawowa nr 4 w Gryficach

18. Borys Machowski - Szkoła Podstawowa w Stuchowie

19. Joanna Szumna- Szkoła Podstawowa nr 1 im. Jana Kochanowskiego w Trzebiatowie

20. Liliana Łęska - Szkoła Podstawowa nr 1 im. Jana Kochanowskiego w Trzebiatowie

21. Oliwier Sierociński - Szkoła Podstawowa nr 1 im. Jana kochanowskiego w Trzebiatowie

22. Maria Stawicka - Zespół Szkół Publicznych w Karnicach

23. Aleksander Modzelewski- Zespół Szkół Szkolno-Przedszkolnych w Niechorzu

 

Kategoria wiekowa - Szkoła Podstawowa IV-VI

I  miejsce -  Nikola Hybta - Szkoła Podstawowa w Dargosławiu

I  miejsce -  Lena Popik- Szkoła Podstawowa w Dargosławiu

 

II  miejsce -  Kinga Nowaczyk- Szkoła Podstawowa nr 4 w Gryficach

II  miejsce -  Anna Sobczak- Szkoła podstawowa nr 1 im. Jana Kochanowskiego w Trzebiatowie

 

III  miejsce -  Antoni Mnich- Szkoła Podstawowa nr 3 w Gryficach

III  miejsce - Natan Jankowski- Szkoła Podstwaowa nr 3 w Gryficach

 

Wyróżnienia:

1. Robert Modrzejewski- Szkoła Podstawowa nr 3 w Gryficach

2. Szymon Jaworski- Szkoła Podstawowa nr 3 w Gryficach

3. Helena Wilczyńska - Szkoła Podstawowa nr 3 w Gryficach

4. Olga Nojszewska- Szkoła Podstawowa nr 3 w Gryficach

5. Pola Poluszyńska - Szkoła Podstawowa nr 3 w Trzebiatowie

6. Pola Sobestjańska- Szkoła Podstawowa im. Leona Teligi w Niechorzu

7. Oleksandr Dovzhenko-Szkoła Podstawowa nr 4 w Gryficach

8. Nazar Firak- Zespół Szkolno- Przedszkolny w Rewalu

9. Anna Piotrowiak- Zespół Szkolno-Przedszkolny w Rewalu

10. Igor Michalski- Szkoła Podstawowa w Cerkwicy

11. Michalina Kecler-Szkoła Podstawowa nr 3 w Gryficach

12. Nina Dudkowska - Szkoła Podstawowa nr 3 w Gryficach

13. Julia Konwińska - Szkoła Podstawowa nr 4 w Gryficach

 

Kategoria wiekowa - Szkoła Podstawowa VII-VIII

 

I  miejsce -  Milena Chopcian- Szkoła Podstawowa we Wrzosowie

I miejsce- Zuzanna Olejniczak- Zespół Szkół Szkolno-Przedszkolny w Niechorzu

 

II  miejsce -  Paulina Chłopek- Zespół Szkół Szkolno-Przedszkolny w Niechorzu

II  miejsce -  Wiktoria Aleńkuć- Zespół Szkół Szkolno -Przedszkolny w Niechorzu

 

III  miejsce -  Laura Robakowska- Zespół Szkół Szkolno-Przeszkolny w Niechorzu

III miejsce - Natasza Lęcznar- Szkoła Podstawowa w Pobierowie

 

Wyróżnienia:

1. Lidia Janusz - Szkoła Podstawowa w Trzygłowiu

2.Julia Twaróg - Zespól Szkół Publicznych w Karnicach

 

Nagrody dla laureatów zostaną dostarczone do placówek oświatowych, które brały udział w konkursie w ustalonym telefonicznie terminie. Gratulujemy laureatom.