Lista aktualności Lista aktualności

II Półmaraton "Bażyna"

W ubiegłą niedzielę (24.03.2019) mieliśmy przyjemność współtworzyć II Półmaraton Bażyna. W wydarzeniu wzięło udział 134 biegaczy z różnych części Polski.

Start, meta oraz strefa kibica zlokalizowane były na terenie Ośrodka. Trasa biegu częściowo pokrywała się z utworzoną przez Nadleśnictwo Gryfice ścieżką nordic walking, której początek zlokalizowany jest zaledwie 300m od Ośrodka. Zawodnicy biegli leśnymi ścieżkami o zróżnicowanej nawierzchni. Na trzecim kilometrze trasy na biegaczy czekał wymagający podbieg pod Sowią Górę, który gwarantował niezapomniane wrażenia i podwyższone tętno.

Po trudach biegu wszyscy zawodnicy i kibice spotkali się przy ognisku, gdzie odbyła się dekoracja najlepszych zawodników. Wszyscy biegacze otrzymali pamiątkowe medale.

Dziękujemy za współpracę wszystkim z którymi mieliśmy okazję i przyjemność współpracować przy organizacji tej imprezy: Firmie TNC Sp. z o.o., Pani Sołtys Izabeli Kogut, Stowarzyszeniu Aktywny Trzebiatów, Stowarzyszeniu RSC Bałtyk Rewal, Stowarzyszeniu Klubowi Sportowemu RunGryf Gryfice, harcerzom oraz wszystkim wolontariuszom zaangażowanym w to wydarzenie.

Mamy nadzieję, że Półmaraton Bażyna na dobre zagości w kalendarzach biegaczy i że za rok spotkamy się w jeszcze większym gronie.

 

Tekst - Maciej Strzeboński

Zdjęcia - TNC Sp. z o.o.