Asset Publisher Asset Publisher

V Regionalny Turniej Bowlingowy o Puchar Dyrektora RDLP w Szczecinie

W dniach 3-5.12.2021 odbyła się piąta edycja Regionalnego Turnieju Bowlingowego o Puchar Dyrektora Regionalnej Dyrekcji Lasów Państwowych w Szczecinie.

Otwarcia Turnieju dokonał Dyrektor Regionalnej Dyrekcji Lasów Państwowych w Szczecinie Pan Andrzej Szelążek

Do Turnieju zgłosiło się 12 drużyn z jednostek organizacyjnych RDLP w Szczecinie.

Tegoroczni zwycięzcy to drużyna Nadleśnictwo Gryfice w sładzie Paweł Poluszyński, Mirosław Jarosik, Rafał Rorot, która uzyskała imponujący wynik- 472 pkt.

II miejsce zajęła drużyna z Nadleśnictwa Barlinek w składzie Grzegorz Ostrycharz, Mrosław Czarnecki, Krzysztof Rozmarniewicz.

III miejsce wywalczyła drużyna Nadleśnictwa Dobrzany w składzie Adam Machnik, Hubert Adamczak, Krzysztof Borzęcki.

IV miejsce zdobyła drużyna z biura RDLP w Szczecinie w składzie Andrzej Szelążek, Tomasz Sidorczuk, Grzegorz Majchrzak.

Spośród 36 uczestników najlepszy wynik na etapie eliminacji wśród kobiet uzyskała Pani Adrianna Jakubowska (127pkt) i to Ona została tegoroczną Mistrzynią Turnieju. Najlepszy wynik wśród mężczyzn uzyskał Pan Maciej Morawiak (158pkt) zdobywając Tytuł Mistrza zawodów.

Turniej to moc wyzwań dla zawodników oraz wiele wrażeń dla kibiców. Rywalizacja w przyjaznej atmosferze, ma na celu integrować entuzjastów tej dyscypliny sportu, popularyzować grę w bowling wśród pracowników Lasów Państwowych oraz zachęcać do sportowego trybu życia.

Serdecznie dziękujemy wszystkim za udział w Turnieju i do zobaczenia podczas kolejnych rozgrywek!