Asset Publisher
Konkurs plastyczny pt. "Wiosna w lesie" został rozstrzygnięty.
Jest nam niezmiernie miło ogłosić zwycięzców konkursu plastycznego pt." Wiosna w lesie ". Wyłonienie laureatów spośród nadesłanych 430 prac było nie lada wyczynem.
Nadleśniczy Nadleśnictwa Gryfice powołał Komisje Konkursową, która wybrała laureatów konkursu:
Kategoria wiekowa – Przedszkole:
I miejsce - Jagoda Sać Przedszkole nr 1 w Gryficach
I miejsce- Ignacy Więckowicz Szkoła Podstawowa Brojce -Oddział Przedszkolny
II miejsce – Miłosz Zinowik Szkoła Podstawowa Brojce – Oddział Przedszkolny
II miejsce – Emila Ziernicka Szkoła Podstawowa Brojce – Oddział Przedszkolny
III miejsce – Gabriel Kowalczyk Przedszkole nr 2 w Gryficach
III miejsce – Anna Andrzejczak Przedszkole nr 2 w Gryficach
Wyróżnienia:
Nela Kulka Szkoła Podstawowa Brojce – Oddział Przedszkolny
Jakub Pograniczny Szkoła Podstawowa nr 4 w Gryficach Oddział Przedszkolny
Kuba Bysiak Szkoła Podstawowa we Wrzosowie Oddział Przedszkolny
Kamila Wysińska Przedszkole im. Słonia nad Regą w Trzebiatowie
Mateusz Kałżyński Szkoła Podstawowa Brojce – Oddział Przedszkolny
Szymon Liczycki Szkoła Podstawowa Brojce – Oddział Przedszkolny
Emila Karbowska Szkoła Podstawowa Brojce – Oddział Przedszkolny
Karol Pohnke Szkoła Podstawowa Brojce – Oddział Przedszkolny
Zuzanna Błaszczyk – Przedszkole Publiczne nr 2 w Kamieniu Pomorskim
Julia Raba Przedszkole nr 1 w Gryficach
Gabriela Stankiewicz Szkoła Podstawowa Brojce – Oddział Przedszkolny
Oliwia Kasprzak Szkoła Podstawowa w Stuchowie
Wiktoria Korozej Szkoła Podstawowa Brojce – Oddział Przedszkolny
Klara Kowalczuk Przedszkole nr 2 w Gryficach
Maja Salwa Szkoła Podstawowa we Wrzosowie – Oddział Przedszkolny
Ignacy Socha Szkoła Podstawowa z Oddziałami Integracyjnymi w Mrzeżynie
Lilia Reszkowska Szkoła Podstawowa z Oddziałami Integracyjnymi w Mrzeżynie
Wiktoria Skalik Przedszkole w Prusinowie
Adam Zalewski Szkoła Podstawowa Brojce – Oddział Przedszkolny
Szymon Nowy Niepubliczne Przedszkole Słoneczko Towarzystwo Przyjaciół Dzieci w Trzebiatowie-Jaromin
Magdalena Pochwała Szkoła Podstawowa Brojce – Oddział Przedszkolny
Gabriela Kijewska Niepubliczne Przedszkole Słoneczko Towarzystwo Przyjaciół Dzieci w Trzebiatowie-Jaromin
Kategoria wiekowa - Szkoła Podstawowa I-III
I miejsce - Matusz Aleńkuć Zespół Szkolno-Przedszkolny w Niechorzu
I miejsce - Maria Duraczek Szkoła Podstawowa z Oddziałami Integracyjnymi w Mrzeżynie
II miejsce - Marcel Kancewicz Szkoła Podstawowa z Oddziałami Integracyjnymi w Mrzeżynie
II miejsce - Amber Spychalska Szkoła Podstawowa z Oddziałami Integracyjnymi w Mrzeżynie
III miejsce- Kacper Stankiewicz Szkoła Podstawowa w Brojcach
III miejsce- Laura Piętak Szkoła Podstawowa z Oddziałami Integracyjnymi w Mrzeżynie
Wyróżnienia:
Maksym Zamakhin Zespół Szkolno-Przedszkolny w Rewalu
Lena Boruszak Szkoła Podstawowa w Dźwirzynie
Paulina Skibińska Szkoła Podstawowa im. Jana Kochanowskiego w Trzebiatowie
Lena Popik Szkoła Podstawowa im. Eugeniusza Tworka w Dargosławiu
Antonii Pawłowski Szkoła Podstawowa nr 2 w Trzebiatowie
Nina Ostrowska Szkoła Podstawowa we Wrzosowie
Maria Ruszkowska Szkoła Podstawowa nr 2 w Trzebiatowie
Michał Brzeziński Szkoła Podstawowa w Niechorzu
Emila Kurdysiak Szkoła Podstawowa w Dargosławiu
Kalina Krawczyk Szkoła Podstawowa nr 2 w Trzebiatowie
Martyna Kasprzak Szkoła Podstawowa w Stuchowie
Gabriela Hałabiaty Szkoła Podstawowa we Wrzosowie
Kategoria wiekowa - Szkoła Podstawowa IV-VI
I miejsce - Iga Staliś Szkoła Podstawowa nr 2 w Trzebiatowie
I miejsce - Szymon Malec Szkoła Podstawowa nr 3 w Gryficach
II miejsce - Dawid Ciechanowski Szkoła Podstawowa nr 3 w Gryficach
II miejsce - Michalina Kecler Szkoła Podstawowa nr 3 w Gryficach
III miejsce - Maja Hrynkiewicz Szkoła Podstawowa nr 2 w Płotach
III miejsce - Adrianna Łucka Szkoła Podstawowa w Dargosławiu
Wyróżnienia:
Zofia Kuciak Zespół Szkolno-Przedszkolny w Niechorzu Szkoła Podstawowa w Niechorzu
Hanna Perkowska Szkoła Podstawowa we Wrzosowie
Nina Dudkowska Szkoła Podstawowa nr 3 w Gryficach
Dominika Mularz Szkoła Podstawowa nr 2 w Trzebiatowie
Ada Pietrzak Szkoła Podstawowa nr 2 z Oddziałami Integracyjnymi w Trzebiatowie
Dawid Gaj Szkoła Podstawowa nr 3 w Gryficach
Antoni Mnich Szkoła Podstawowa nr 3 w Gryficach
Natasza Jacko Szkoła Podstawowa nr 3 w Gryficach
Oliwia Mruk Szkoła Podstawowa nr 3 w Gryficach
Kategoria wiekowa - Szkoła Podstawowa VII-VIII
I miejsce - Wiktoria Aleńkuć Zespół Szkół Szkolno-Przedszkolny w Niechorzu
II miejsce - Dominika Kulig Szkoła Podstawowa nr 3 w Gryficach
II miejsce - Maria Gardziejewska Szkoła Podstawowa nr 2 w Trzebiatowie
III miejsce - Amelia Teodorowicz Szkoła Podstawowa nr 4 w Gryficach
Wyróżnienia:
Zofia Zielińska Szkoła Podstawowa nr 2 w Płotach
Kacper Kurminowski Młodzieżowy Ośrodek Socjoterapii w Wanierowie
Lena Pławska Zespół Szkolno-Przedszkolny w Rewalu
Inez Romanowska-Trzeciak Zespół Szkolno-Przedszkolny w Rewalu
Oliwia Redlak Szkoła Podstawowa we Wrzosowie
Karolina Czeszewska Szkoła Podstawowa nr 2 z Oddziałami Integracyjnymi w Trzebiatowie
Nagrody dla laureatów zostaną dostarczone do placówek oświatowych, które brały udział w konkursie w ustalonym telefonicznie terminie. Gratulujemy laureatom.