Asset Publisher Asset Publisher

Konkurs plastyczny pt. "Jubileusz 100-lecia lasów Państwowych" rozstrzygnięty

Jest nam niezmiernie miło ogłosić zwycięzców konkursu plastycznego pt." Jubileusz  100-lecia Lasów Państwowych "". Wybrano laureatów spośród nadesłanych 401 prac .

Kategoria wiekowa – Przedszkole:

I miejsce- Ignacy Więckowicz Szkoła Podstawowa w Brojcach -Oddział Przedszkolny

I miejsce- Zuzanna Fertakowska Szkoła Podstawowa w Brojcach– Oddział Przedszkolny

 

II miejsce –Filip Buczko Szkoła Podstawowa z Oddziałami Integracyjnymi w Mrzeżynie

II miejsce – Zlata Shapochka Szkoła Podstawowa z Oddziałami Integracyjnymi w Mrzeżynie

 

III miejsce – Erein Grzegorz Ozga Szkoła Podstawowa w Brojcach– Oddział Przedszkolny

III miejsce – Leon Tomczak Szkoła Podstawowa w Brojcach– Oddział Przedszkolny

 

Wyróżnienia:

1. Maja Brum Szkoła Podstawowa w Brojcach– Oddział Przedszkol

2..Marcel Tomczyk Przedszkole Publiczne Oddziałami Integracyjnymi  w Trzebiatowie

3. Maja Majkut Szkoła Podstawowa w Brojcach– Oddział Przedszkolny

4. Nadia Kołodziej Przedszkole Publiczne Oddziałami Integracyjnymi  w Trzebiatowie

5. Zuzanna Jeżyna Szkoła Podstawowa w Brojcach– Oddział Przedszkolny

6. Antonina Skiba Szkoła Podstawowa w Brojcach– Oddział Przedszkolny

7.Oliwier Wieczorek Szkoła Podstawowa w Brojcach– Oddział Przedszkolny

8. Maja Sofinowska Przedszkole Publiczne Oddziałami Integracyjnymi  w Trzebiatowie

9. Aleksandra Dach Szkoła Podstawowa w Brojcach– Oddział Przedszkolny

10. Filip Kiełbasa Szkoła Podstawowa w Prusinowie

11.Magdalena Pochwała Szkoła Podstawowa w Brojcach– Oddział Przedszkolny

12.Leon Kantowicz Szkoła Podstawowa z Oddziałami Integracyjnymi w Mrzeżynie

13.Lena Garbacz Szkoła Podstawowa w Brojcach– Oddział Przedszkolny

14.Urszula Staniszewska Szkoła Podstawowa z Oddziałami Integracyjnymi w Mrzeżynie

15.Łucja Galewska Szkoła Podstawowa w Brojcach– Oddział Przedszkolny

16.Tymon Stukan Szkoła Podstawowa w Brojcach– Oddział Przedszkolny

17.Jan Komorowski Szkoła Podstawowa w Prusinowie

18.Katarzyna Tabor Szkoła Podstawowa z Oddziałami Integracyjnymi w Mrzeżynie

19. Jakub Kroll Szkoła Podstawowa w Prusinowie

20.Iga Stachura Szkoła Podstawowa w Brojcach– Oddział

21.Matylda Sokal Prywatne Przedszkole Językowe TOP LINK w Gryficach

22.Aleksandra Mielczarek Szkoła Podstawowa w Brojcach– Oddział Przedszkolny

23.Miłosz Kozłowski Szkoła Podstawowa w Brojcach– Oddział Przedszkolny

24.Marcel Matyśniak Szkoła Podstawowa w Górzycy

25.Maja Nowakowska Szkoła Podstawowa z Oddziałami Integracyjnymi w Mrzeżynie

26.Zofia Wyżlic Szkoła Podstawowa w Trzygłowie

 

Kategoria wiekowa - Szkoła Podstawowa I-III

 

I   miejsce- Nadia Gołombek Szkoła Podstawowa w Trzygłowie

I  miejsce - Liliana Łęska Szkoła Podstawowa nr 1 w Trzebiatowie

 

II miejsce -  Natalia Grzyb Szkoła Podstawowa nr 1 w Trzebiatowie

II miejsce -  Julian Włodarczyk Szkoła Podstawowa w Trzygłowie

 

III miejsce- Zofia Janowska Szkoła Podstawowa w Górzycy

III miejsce- Mikołaj Kocik Zespół Szkół Publicznych w Karnicach

 

Wyróżnienia:

1.Stanisław Pilch Szkoła Podstawowa w Dargosławiu

2. Anna Nowak Szkoła Podstawowa w Górzycy

3. Jan Bogucki Szkoła Podstawowa w Górzycy

4. Dalida Sucharzewska Szkoła Podstawowa nr 1 w Płotach

5. Klara Franaszek Zespół Szkół Publicznych w Karnicach

6. Mikołaj Hałgas Szkoła Podstawowa w Dargosławiu

7. Paulina Skibińska Szkoła Podstawowa nr 1 w Trzebiatowie

8. Karol Biernat Szkoła Podstawowa w Trzygłowie

9. Julian Znamirowski Szkoła Podstawowa w Górzycy

10. Zuzanna Daniłowska Szkoła Podstawowa w Górzycy

11. Tomasz Walczak Szkoła Podstawowa nr 3 w Gryficach

12. Alicja Golczyk Szkoła Podstawowa nr 2 w Trzebiatowie

13. Zofia Daranowska Szkoła Podstawowa w Trzygłowie

14. Antonina Zielińska Szkoła Podstawowa z Oddziałami Integracyjnymi w Mrzeżynie

15. Maja Opieka Szkoła Podstawowa nr 3 w Gryficach

16. Antonina Włodarczyk Szkoła Podstawowa nr 3 w Gryficach

17.Antonina Sieluś Szkoła Podstawowa w Trzygłowie

18. Zuzanna Wyżlic Szkoła Podstawowa w Trzygłowie

19. Julia Raba Szkoła Podstawowa nr 3 w Gryficach

20. Szymon Polanowski Szkoła Podstawowa nr 4 w Gryficach

21. Lena Drozda Szkoła Podstawowa w Dargosławiu

22. Joanna Bąk Szkoła Podstawowa w Dargosławiu

23. Julia Sagan Szkoła Podstawowa z Oddziałami Integracyjnymi w Mrzeżynie

24. Nina Kruszyńska Szkoła Podstawowa z Oddziałami Integracyjnymi w Mrzeżynie

25.Hanna Gałązka Szkoła Podstawowa nr 3 w Gryficach

26.Marianna Sokalska Szkoła Podstawowa nr 3 w Gryficach

27.Michał Gorajski Szkoła Podstawowa w Cerkwicy

28.Hanna Czaboryk Szkoła Podstawowa nr 2 w Płotach

29.Laura Mruk Zespół Szkół Publicznych w Karnicach

30.Amanda Kwiecińska Zespół Szkolno-Przedszkolny Niechorze

31.Gabriela Gaweł Szkoła Podstawowa nr 2 w Trzebiatowie

32.Bamber Bibiana Szkoła Podstawowa nr 3 w Gryficach

33. Pola Szczerba Szkoła Podstawowa nr 2 w Trzebiatowie

 

Kategoria wiekowa - Szkoła Podstawowa IV-VI

I  miejsce -  Wiktoria Winturska Szkoła Podstawowa nr 3 w Gryficach

I  miejsce - Marcel Szymczak Zespół Szkół Publicznych w Karnicach

 

II  miejsce -  Lena Koziarska Szkoła Podstawowa nr 2 w Trzebiatowie

II  miejsce -  Zofia Walukiewicz Szkoła Podstawowa nr 1 w Płotach

 

III  miejsce -  Adrianna Łucka Szkoła Podstawowa w Dargosławiu

III  miejsce - Marcela Wardęga Szkoła Podstawowa nr 3 w Gryficach

 

Wyróżnienia:

1. Julian Przybylski Szkoła Podstawowa w Dargosławiu

2. Oliwia Nowacka Szkoła Podstawowa nr 3 w Gryficach

3.Natalia Osiadacz Szkoła Podstawowa nr 2 w Trzebiatowie

4. Dawid Ciechanowski Szkoła Podstawowa nr 3 w Gryficach

5. Natasza Bakalarska Szkoła Podstawowa nr 3 w Gryficach

6. Melania Gicewicz Szkoła Podstawowa nr 4 w Gryficach

7. Nikola Hypta Szkoła Podstawowa w Dargosławiu

8. Helena Wilczyńska Szkoła Podstawowa nr 3 w Gryficach

9. Olga Nojszewska Szkoła Podstawowa nr 3 w Gryficach

10. Alan Kałucki Szkoła Podstawowa nr 4 w Gryficach

11. Maja Oblizajek Szkoła Podstawowa nr 3 w Gryficach

12. Nina Dudkowska Szkoła Podstawowa nr 3 w Gryficach

 

Kategoria wiekowa - Szkoła Podstawowa VII-VIII

 

I  miejsce -  Zuzanna Lebiedź Szkoła Podstawowa nr 3 w Gryficach

II  miejsce -  Maja Popik Szkoła Podstawowa w Dargosławiu

II  miejsce -  Antonina Sorbian Szkoła Podstawowa w Pobierowie

 

Wyróżnienia:

1. Paula Hanna Polowczyk Szkoła Podstawowa w Dargosławiu

2. Olga Grycmacher Szkoła Podstawowa nr 3 w Gryficach

 

Wszystkim laureatom serdecznie gratulujemy.